O stronie
18.12.18
Po kilkumiesięcznej przerwie ruszyła nowa odsłona mojej strony. Nowe materiały, dostosowane do nowej rzeczywistości wkrótce:)

15.01.12
Podzieliłem podstronę Egzamin Gimnazjalny Testy na oddzielne działy. Będzie łatwiej znaleźć ćwiczenia. Kolejne drobne zmiany kolorystyki.

28.08.10
Dodano zegar odliczający do najbliższego egzaminu gimnazjalnego autorstwa Marka P. Dzięki za pomoc!

26.08.10
Dosyć duże zmiany - przede wszystkim wykupiłem hosting na hejnet.pl, gdyż darmowa strona na yoyo zaczęła dopisywać kod z reklamami, co uniemożliwiło działanie ćwiczeniom interaktywnym będącym solą tej strony. Wykupiłem również domenę 'e-nglish.net' i zmieniłem dość znacznie szatę i układ stron. Powinno być przejrzyściej.

3.05.10
Dodałem nowy dział "Matura Testy", w którym znajdą się ćwiczenia interaktywne utrwalające głównie słownictwo.

13.01.09
Kolejna zmiana szaty graficznej. Znudziła mi się symetryczność i porozrzucałem elementy coś a'la artystyczny nieład;)

11.01.09
Parę zmian kosmetycznych w dziale Egzamin gimnazjalny. Usystematyzowałem ćwiczenia i podzieliłem na właściwe kategorie.

14.10.08
Dodany nowy dział Strefa SP.

23.05.08
No to już mała rewolucja. Poza poniższymi zmianami wprowadziłem nowy dział - Testy i quizy, który zawiera moim zdaniem bardzo ciekawe ćwiczenia interaktywne - zero ściągania, tylko klikanie. Dzięki Pani A.F. za polecenie mi tego programu:)

19.04.08
Przerobiłem nieco stronę startową, na której znalazł się bezpośredni link do podstrony o egzaminie gimnazjalnym, bo ją będę rozwijał w pierwszej kolejności. Podstrony Kontakt i Linki również został połączone.

6.04.08
Zmieniłem szatę graficzną na "żywszą" aby uatrakcyjnić jej przeglądanie, zacząłem również pracę na podstroną dotyczącą tylko egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

23.01.08
Zainicjowałem wewnętrzną księgę gości. Może nie jest taka ładna jak poprzednio, ale są emotki:)

25.09.07
Przeniosłem stronę na http://mql.yoyo.pl. Mam tu większe możliwości jej rozwijania. Póki co adres: http://mql.republika.pl jest wciąż aktywny, choć nie będzie już aktualizowany.

17.09.07
Musiałem trochę przerobić szatę graficzną, bo nie na każdym komputerze było widać tę fajną czcionkę.

12.09.07
Ruszyła moja strona:) Jest wciąż w budowie i na razie niewiele na niej jest, ale postaram się ją rozwijać w miarę wolnego czasu.